CYMBAŁKI DREWNIANE EDUKACYJNE DZIECI 8 TONÓW V2

  • szt.
  • Cena netto: 11,37 zł / szt. 15,98 zł 13,98 zł / szt.

KOLOROWE CYMBAŁKI DLA DZIECI.

Tęczowe cymbałki to idealna zabawka edukacyjna dla najmłodszych, aby zapoznać ich z muzyką i być może zaszczepić muzyczną pasję na dalsze lata.

8 metalowych blaszek w drewnianej oprawie pozwoli na zagranie 8 różnych tonów (pełna gama), a tym samym doskonale sprawdzi się w graniu prostych melodii. Wystarczy delikatnie uderzyć dołączonymi do zestawu pałeczkami, aby wydobyć z nich dźwięk. Głośność zależy od mocy uderzenia.

Cymbałki pozytywnie wpływają na umiejętność rozpoznawania dźwięków i poczucia rytmu u dziecka. Dodatkowo zabawka pobudza kreatywność i twórcze myślenie. Uczy także cierpliwości, poprawia pamięć i koncentrację, i co ważne rozwija zdolności manualne.

Pozwoli spędzić czas w przyjemny i jednocześnie pożyteczny sposób.

Mocne, nasycone kolory blaszek w cymbałkach z pewnością przykują uwagę każdego dziecka, wzbudzą zainteresowanie i przekonają nawet najbardziej oporne pociechy.

Świetnie sprawdzą się podczas nauki kolorów, a także pierwszych lekcji liczenia.

Cymbałki bez wątpienia zajmą dziecko na długi czas, ucząc i bawiąc zarazem. Jak wiadomo, dziecko najlepiej uczy się właśnie poprzez rozrywkę.

Instrumentem można bawić się samodzielnie, z dorosłymi lub z innymi dziećmi w grupie, co dodatkowo wpływa na rozwój umiejętności społeczno-integracyjnych. Łagodne krawędzie blaszek i drewniana oprawa są jak najbardziej bezpieczne dla zdrowia dziecka. Cymbałki doskonale sprawdzą się jako pierwszy instrument dla dziecka. Są doskonałym prezentem dla początkującego muzyka, zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

WYMIARY:

Długość: 23,6 cm.

Szerokość: 12,1 cm.