PODKŁADKA PODPÓRKA POD PLECY NA FOTEL Z MASAŻEREM

  • szt.
  • Net Price: 8.85 zł / szt. 10.89 zł / szt.

KOREKCYJNA PODPÓRKA POD PLECY Z MASAŻEREM

Zadbaj o prosty kręgosłup i komfort pracy

Ergonomiczne i komfortowe wsparcie dla pleców, delikatnie modeluje kontur ciała w celu zapewnienia maksymalnego zwiększenia komfortu oparcia.

Delikatna siatka pozwala na swobodną cyrkulację powietrza za plecami zapewniając skórze prawidłowe oddychanie i ochronę przed poceniem, a tym samym dodatkowo przyczynia się do poprawienia komfortu pracy.

Posiada wypustki masujące plecy, dzięki czemu łagodzi ból i napięcie mięśni spowodowane wielogodzinnym siedzeniem na krześle lub fotelu.

 

IDEALNIE DOPASOWUJE SIĘ DO KSZTAŁTU PLECÓW

Utrzymuje prawidłową postawę podczas siedzenia, poprzez wypełnienie przestrzeni pomiędzy oparciem siedzenia, a ciałem ludzkim zapewniając również odpowiednie podparcie boczne.

Jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które prowadzą siedzący tryb życia, dużo jeżdżą samochodem, bądź które już odczuwają bóle w dolnej części kręgosłupa i którym dokucza dyskopatia.

 

CAŁKOWICIE UNIWERSALNA

Idealny do stosowania na krześle, fotelu biurowym, samochodowym, krześle w jadalni, sofie, itp.

Stelaż jest wykonany z metalu, a wnętrze z nylonowej siateczki, dzięki czemu konstrukcja jest wytrzymała i przepuszcza powietrze.

Polecana zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych!

 

ZADBAJ O SWOJE ZDROWIE!

Zaprojektowana z myślą o zdrowiu i ochronie kręgosłupa.

Używaj jej w podróży samochodem, autokarem, w pracy aby zadbać o swój kręgosłup i zapobiec bólom pleców.

Korekcyjna podpórka lędźwiowa zapewnia odpowiednie podparcie ortopedyczne dla części lędźwiowej kręgosłupa. Łagodzi dolegliwości bólu pleców, redukuje napięcie mięśni dzięki podtrzymaniu i redukcji obciążenia pleców w odcinku lędźwiowym.

 

WYMIARY:

Wysokość: 35 cm

Szerokość środek: 40 cm

Dzięki elastycznej taśmie mocującej, można ją dopasować do każdego rodzaju fotela.