ZESTAW NAPRAWCZY DO KLEJENIA SZYBY SAMOCHODOWEJ

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (10 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 12,99 zł / szt. 15,98 zł / szt.

Zestaw naprawczy szyby samochodowej klej do szyb

Zestaw do naprawy uszkodzeń szyb samochodowych. Pozbądź się brzydkich pajączków z szyby i zabezpiecz odpryski przed dalszym poszerzaniem.

Dzięki temu zestawu samodzielnie naprawisz szybę w Twoim samochodzie. Łatwo i szybko pozbędziesz się odprysków spowodowanych najczęściej przez uderzenia kamieni spod kół innych samochodów. Odpryski i głębokie rysy powstałe w wyniku pęknięć staną się prawie niewidoczne, a szyba zostanie zabezpieczona przed dalszym powiększaniem się uszkodzenia.

Nadaje się do naprawy uszkodzeń szyb w kształcie niewielkich oczek, raz podłużnych pęknięć nie dłuższych niż 15cm.

Szybki efekt - cała procedura aplikacji kleju trwa kilka minut, a sam klej zasycha już w przeciągu 10 min od wystawienia go na działanie promieni słonecznych (klej UV).

Specyfikacja przedmiotu

Produkt fabrycznie nowy.

Instrukcja obsługi:

Aplikator przymocować za pomocą przyssawek do szyby, tak aby jego środkowy otwór znajdował się bezpośrednio nad pęknięciem.

W środkowy otwór aplikatora wkręcamy tuleję ze śrubą(tłok) tak aby jego koniec stykał się trochę mocniej ze środkiem pęknięcia, następnie wykręcić tłok z tulei.

Umieścić w aplikatorze odpowiednią ilość kleju (zależnie od wielkości pęknięcia).

Wkręcić do oporu, a następnie wykręcić i znowu wkręcić (najlepiej kilka razy) tłok z tuleji tak aby klej mógł dostać się do jak największej ilości zakamarków wypychając jednocześnie powietrze z uszkodzenia.

Zdjąć aplikator z szyby i do naprawianego miejsca jak najszybciej należy przyłożyć folię zabezpieczającą rozprasowując ją delikatnie tak aby nie zostały pod nią żadne bąbelki powietrza.

Wystawić uszkodzenie na słońce i poczekać 10 minut aż klej zwiąże, Następnie oderwać folię.

Dołączoną do zestawu żyletką zdrapać nadmiar kleju (szybkimi delikatnymi ruchami, bez obaw o zarysowanie szyby),

W razie ewentualnych niedociągnięć w klejeniu należy powtórzyć procedurę.

W przypadku dłuższego pęknięcia podłużnego należy umieścić klej wzdłuż pęknięcia (bez użycia aplikatora) po czym na całą długość pęknięcia przyłożyć folią zabezpieczającą. Dalej należy postępować zgodnie z wcześniejszą instrukcją.W zestawie:

pierścień z przyssawkami

aplikator kleju

klej

żyletka z bezpiecznym uchwytem

folia zabezpieczająca